4885 SILVER PEARL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4885 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 306cm / 120inch |
| Height | 203cm / 80inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 400kg |
| Block | 4885 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 306cm / 120inch |
| Height | 203cm / 80inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 400kg |